• Wpisów: 1
  • Ostatni wpis: 243 dni temu, 22:49
  • Licznik odwiedzin: 224 / 243 dni
 
sukienkimjgdvh
 
http://www.polski-blog.party/ - Nasz Polski świat mody słynie z tego że  zrzucany jest na drugi plan na koszt  zagranicznej mody. Często mówi się że moda polska w porównaniu do innych krajów  jest na tyłach, jednak gdyby   przypatrzeć się temu bardziej polscy producenci są w stanie zaoferoać  polskim klientom  godne uwagi projekty!
Od najbardziej porządanych fasonów do wysokich lotów tkaniny. Gdzie  pojawia się problem nabywców? Brak potrzebych kompetencji projektujących czy też szukający ludzie są za bardzo wymagający w swojej selekcji?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż marki międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na podbicie rynku. Konsumenci dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy przodują w rankingach zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Brzmi niewiarygodnie ale niestety takie są realia.
Okazuje się że  wymarzonego płaszcza, albo innych ubrań  ludzie nie muszą  wyszukiwać u naszych sąsiadów ze względu na to że wystarczy  zbadać  polski asortyment.

Reasumując spróbujmy  zaakceptować i pokochać to co Polskie!  Odsuńmy na bok uprzedzenia i dajmy szansę Polskim producentom oraz pozostałym  ludziom obracającym się w tej branży.

Nie możesz dodać komentarza.